Od czego zacząć zabawę w ASG?

Zablokowany
Awatar użytkownika
Faust
Posty: 317
Rejestracja: 16 kwie 2014, o 23:35
Skąd: Białystok
Ekipa: Drużyna Króla Astera

Od czego zacząć zabawę w ASG?

Post autor: Faust » 16 kwie 2014, o 23:41

Witamy

Od czego zacząć?
Polecamy lekturę "Działu dla zielonych" na forum WMasg, później odpowiednich działów tematycznych oraz oczywiście naszego forum. Przede wszystkim musisz określić, jaką kwotą dysponujesz i dopiero potem szukać osprzętu. Najpierw ochrona oczu. Wbrew pozorom jest to najważniejsza rzecz w ASG. Okulary/gogle (polecamy firmę Uvex, Bolle, ESS). Dopiero na drugim miejscu jest replika. Proponujemy trzy rozwiązania:
- poprosić kogoś o pożyczenie repliki na jedno, dwa strzelania w celu sprawdzenia czy w ogóle ten sport nam się spodoba.
- kupno taniej repliki sprężynowej shotguna (koszt około 50-70zł)używanej lub nowej ze sklepu
- kupno taniej repliki elektrycznej karabinka (koszt około 300-400zł) używanej lub nowej ze skelpu
Proponowane modele i firmy:
*AK-47 (firma CYMA, model CM0.28)
*AK-74 (firma CYMA, model CM0.31)
*M4/M16 (firma BOYI, CYMA)
*G36 (firma JG, model JG608
Ostatnia rzecz która nie jest obowiązkowa, jednak bardzo przydatna, to mundur i porządzenie. Żeby ograniczyć niepotrzebne zakupy trzeba wraz z kupnem repliki zastanowić się jaki kamuflaż nam się podoba, do której armii chcemy się upodobnić.

Kolejna sprawa: wiek.

Zapoznaj się z REGULAMINEM. Do udziału w spotkaniach/strzelaniach PSA (Podlaska Społeczność Airsoft) upoważnia wiek 16 lat, ale nie rocznikowo, tylko dokładnie 16 lub więcej. W przypadku gdy gracz jest w przedziale wiekowym od 16 do 18 lat ma on OBOWIĄZEK posiadania dokumentu tak zwanego "Pozwolenia od rodziców". Wzór pozwolenia znajdziecie TUTAJ.

Rekrutacja: PSA jest społecznością, nie jednolitą grupą. Jest w niej miejsce i dla grup i dla wolnych strzelców, więc o jako takiej rekrutacji nie ma mowy. Znasz i respektujesz regulamin, możesz do społeczności dołączyć.
Komórka: 517695834
Facebook: Faust Galadonel (https://www.facebook.com/faust.galadonel)

Zablokowany