Nowe forum przywitanie.

MacArni

Nowe forum przywitanie.

Post autor: MacArni » 19 kwie 2014, o 11:20

Siema wszystkim, dobrze widzieć nową odsłonę PSA.

Pozdrawiam MacArni dawniej (TheBurlak)

Awatar użytkownika
Asterix
Ekipa: N.A.J.E.B.A. Squad
Kontakt:

Re: Nowe forum przywitanie.

Post autor: Asterix » 27 kwie 2014, o 18:40

Siemanko.

ps. Bardzo fajny pomysł z tym przywitaniem. Fajnie to funkcjonuje na większości for, spróbujmy taką tradycję wprowadzić i u nas.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bolek
Ekipa: MSOT Gray Wolves

Post autor: Bolek » 28 kwie 2014, o 10:28

Siemanko, zielone ludziki, mój dawny nick PSA PatrykŁapy

Awatar użytkownika
KING

Post autor: KING » 28 kwie 2014, o 12:26

Siema. Na starym PSA od 2006 roku. Obecnie nieaktywny. Jak się z aktualną sytuacją życiową ogarnę (przeprowadzka) to wracam :P
Przypuszczam, że PSA brakuje klimatycznych scenariuszowych rozgrywek z naciskiem na Role Play i taktyki w stylu Mil-Sim. Za jakiś czas postaram się odkopać moją starą serię LARPów, ewentualnie na ich bazie zrobię coś nowego jak nie znajdę plików ze scenariuszami i zasadami, a były potężnie opisane :P

Szoker

Post autor: Szoker » 28 kwie 2014, o 14:23

Czas na moje przywitanie ;)
Znam zaledwie garstkę z Was ale mam nadzieję, że niebawem to nadrobimy. ASG zacząłem się bawić niedawno - nawet bardzo niedawno. W temat wkręcił mnie Aster :lol: i On ponosi za to pełną odpowiedzialność :twisted:
Z racji częstego odstresowywania się od szarej codzienności grając w Call of Duty, postanowiłem przenieść tego trochę w tzw real ;)
Zawodowo pracuję w hurtowni budowlanej (to jakby ktoś mieszkanie czy dom remontował ;) ), a moją wieloletnią pasją jest fotografia. Czasami zdarza mi się też zanurkować w jakimś bajorze (na niektórych ciuchach noszę dziwną czerwono - białą flagę nurkową).
Jeżeli komuś będzie potrzebna pomoc z zakresu cb-radia czy krótkofalarstwa - polecam się pamięci :D
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona jak swego :mrgreen:

Awatar użytkownika
Promil
Ekipa: S.Corps

Post autor: Promil » 28 kwie 2014, o 18:52

Siema wszystkim :D
Z ksywki Promil, z imienia Przemek - w Airsoft bawię się od 2007 roku i od tamtego czasu też interesuję się militariami. Najbardziej lubię w ASG taktykę, realizm i klimat dlatego staram się jeździć na wszystkie Milsimy i LARPy w okolicy, poza tym odwiedzam też inne imprezy typu Piknik Militarny czy GF Point. Lubię też posiedzieć przy ognisku przy dobrym trunku w dobrym towarzystwie :D Obecnie członek teamu S.Corps.

Awatar użytkownika
Rogatek

Post autor: Rogatek » 22 lip 2014, o 23:11

Witam i Pozdrawiam Wszystkich!

Endrju

Post autor: Endrju » 27 lip 2014, o 11:26

Dzień dobry bardzo :D

Awatar użytkownika
Mateusze26
Ekipa: The Ravens

Post autor: Mateusze26 » 8 sie 2014, o 22:08

Witam wszystkich.
Nazywam się Mateusz mam 16 lat. Moja przygoda z ASG dopiero się zaczyna , jestem kompletnie zielony w tym temacie, aktualnie mam tylko replikę i okulary ochronne ale z czasem będę kompletować więcej sprzętu :)

Awatar użytkownika
Bosman

Post autor: Bosman » 9 sie 2014, o 16:58

Czołem,

z niektórymi z was pewnie się widywałem przy okazji rożnych milsim'ów na terenie kraju.
Niemniej, na forum tym jestem nowy, aczkolwiek z samym Podlasiem związany mentalnie i fizycznie od 1999 r.

Związany z ekipą SFSG Poznań http://sfsgpoznan.blogspot.com/ (głównie jako jej "ojciec-założyciel i dowódca" w latach 2012-2014).
Obecnie w stanie przenosin (powrotu) na Podlasie.

Profil na WMASG - http://wmasg.pl/pl/profil/show/66744.

Pozdrawiam i do zobaczenia w terenie 8-) ,

Bosman
Ostatnio zmieniony 10 sty 2016, o 14:24 przez Bosman, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ