Nowe forum przywitanie.

nuc

Re: Nowe forum przywitanie.

Post autor: nuc » 8 kwie 2015, o 21:30

Witam. Mam na imię Adam, dopiero zaczynam przygodę z ASG, tzn. kiedyś byłem na jednej strzelance i bardzo mi się to spodobało. Po maturach postaram się aktywnie brać udział w strzelankach.
Pozdrawiam i do zobaczenia, nuc.

Awatar użytkownika
LuckyLuke
Ekipa: Dagger Team

Post autor: LuckyLuke » 18 kwie 2015, o 00:34

Witam wszystkich.
Jestem nowy (i zielony...) w ASG, ale mam nadzieję, że szybko zdobędę doświadczenie i w miarę porządny sprzęt. Liczę też na zawarcie nowych znajomości i kontaktów w ASG. Interesuję się w dużej mierze militariami, wojskiem, bronią. Nie gardzę też dobrą książką o tematyce fantastycznej lub akcji. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na zlotach i strzelankach.
War. War never changes.
Tel. 513910675

Awatar użytkownika
Usul

Post autor: Usul » 27 lip 2015, o 18:07

Heja,
ostatnio, w niedzielę, byłem z Wami na fajnym evencie organizowanym przez Bigosa i chyba połknąłem bakcyla :) Także witam wszystkich !

Awatar użytkownika
Grizzlie
Ekipa: Reapers

Post autor: Grizzlie » 21 sie 2015, o 13:16

Witam,
Mam na imię Marek, jestem też nowy ( i także zielony, aczkolwiek trochę grałem w paintballa).
Do zobaczenia na zlocie najbliższym.
Obrazek

arius

Post autor: arius » 15 paź 2015, o 20:16

Cześć,

Mam na imię Artur i dopiero zaczynam zabawę w ASG, liczę, że ktoś mnie przygarnie na jakiś zjazd, żeby przekonać się jak wiele jeszcze brakuje do pełnego uczestnictwa.

Pozdrawiam.

Flanker

Post autor: Flanker » 28 paź 2015, o 21:40

Paweł ,strzelałem się ze znajomymi z pod Suwałk za dzieciaka i odkurzając szafę znalazłem swoje G36 . Mam nadzieje w końcu postrzelać się w rodzinnym Białym.

Spidi

Post autor: Spidi » 12 gru 2015, o 13:39

Witam szanowne grono,

Na forum zarejestrowałem się zaledwie kilka dni temu(miałem jakąś blokadę jako nowy i nie wyświetlało moich postów na pisanie więc to moje 3cie podejście do powitalni).
ASG chodzi jednak za mną, z przerwami, od ładnych kilku lat.
Niestety jak dotąd nie miałem okazji zasmakować z czym to się je.
Nie mam niestety wśród znajomych nikogo kto by siedział w temacie i mógł mi pomóc wejśc w ten świat, więc to plus fakt, że stary już ze mnie koń(32 wiosny za mną) powodowało, że miałem delikatne opory żeby przyjść sam, tak po prostu z ulicy... :oops:

Paintball w przeciwieństwie do airsoft'u, nigdy do mnie nie przemawiał. Zawsze wysoko ceniłem sobie realizm, wysoko postawioną poprzeczkę, wszelkie symulatory i wyzwania. Gra dla punktów, w stylu terminator, bez ładu i składu to nie moje klimaty...

Jak pewnie każdego zdrowego faceta, odkąd pamiętam, coś magicznego ciągnęło mnie do broni, militariów i przeróżnych ciekawostek związanych z siłami specjlanymi i różnymi elitarnym formacjami. Znawcą zdecydowanie bym się jednak nie nazwał - ot lubiłem poczytać na ten temat, tudzież pooglądać ciekawe dokumenty czy reportaże. Lubię również od czasu do czasu postrzelać z wiatrówek, które posiadam, czy na strzelnicy z czegoś nieco poważniejszego. Poza tym od lat bardzo mocno pochłania mnie motoryzacja(głównie motocykle), lubię fotografię i sporty zaliczane do extremalnych.

Mam nadzieję do zobaczenia wkrótce na jakiejś strzelance...

Pozdrawiam.
Maciek

Awatar użytkownika
rawilk
Ekipa: REAPERS

Post autor: rawilk » 20 sty 2016, o 20:09

Witam wszystkich, jestem Rafał. Jestem tu nowy. Strzelectwem interesuję się od bardzo dawna.
Ostatnio zmieniony 22 lip 2016, o 20:48 przez rawilk, łącznie zmieniany 1 raz.
REPERS
U nas w ekipie nie ma miękkich chłopaków.

Awatar użytkownika
rawilk
Ekipa: REAPERS

Post autor: rawilk » 25 sty 2016, o 20:50

..
Ostatnio zmieniony 5 mar 2016, o 23:06 przez rawilk, łącznie zmieniany 1 raz.
REPERS
U nas w ekipie nie ma miękkich chłopaków.

Awatar użytkownika
Siergiejko

Post autor: Siergiejko » 26 sty 2016, o 21:47

Hejo!
Jestem Maciek, a moją przygodę z airsoftem dopiero zaczynam. Mam nadzieję, że będzie z kim chodzić na strzelanki. Od zawsze lubiłem coś takiego, ale od niedawna wiem, że jest coś na taką skale.

Pozdrawiam ^^

ODPOWIEDZ