Nowe forum przywitanie.

Awatar użytkownika
Angello
Ekipa: DAGGER TEAM

Re: Nowe forum przywitanie.

Post autor: Angello » 4 mar 2016, o 22:17

Witam miłośników ASG

Mam na imię Andrzej, mieszkam w Wasilkowie a kilka dni temu stuknęło mi 40 wiosen ale wewnętrznie czuję się o połowę młodszy ;)
W latach 1997-1998 odbyłem służbę wojskową jako dowódca wozu dowodzenia i od tamtego czasu jestem chory, bo bardzo mi brakuje munduru, broni w ręku, biegania po lesie lub innym terenie no i tej zaj**istej adrenaliny. Całkiem nie dawno temu dowiedziałem się, że istnieje coś tak pięknego jak ASG i od razu wiedziałem, że to jest lekarstwo na moje chore militarnie duszę i ciało.
Obawiałem się, że ciężko będzie mi znaleźć społeczność o podobnych zainteresowaniach ale wujek Google szybko przedstawił mi to forum :D
Cieszę się bardzo, że tutaj trafiłem i mam nadzieję, że szybko się spotkamy ;)

Na chwile obecną zapoznałem się z regulaminami tego forum i czytam wszystko co powinien wiedzieć żółtodziób.
Do zakupów replik broni, munduru i pozostałych niezbędnych rzeczy podchodzę z zimną głową i z pewnością będę prosił Was o pomoc przy wyborach.

Bardzo chętnie chciałbym jak najszybciej Was poznać i jeżeli nie jest mi dane pojechać na strzelanie to może gdzieś na piwku, na które serdecznie zapraszam. Z pewnością będzie o czym pogadać Obrazek
Obrazek
"Lina pęka nie komandos"

Koza

Post autor: Koza » 6 kwie 2016, o 22:50

Cześć wszystkim!

Nazywam się Janek, a w Wasze okolice zawitałem na czas studiów, a jako, że z ASG miałem już styczność przez kilka lat, to chętnie dołączę do Was podczas strzelanek, zawsze jedna osoba więcej. Jestem nastawiony na jak najczęstsze strzelanie i liczę, że niedługo (bo na strzelanie 3.04 replika spóźniła się z domu o 2 dni :/) będę mógł wziąć udział w pierwszym spotkaniu ASG na Podlasiu :)

Pozdrawiam!

Krasiu123

Post autor: Krasiu123 » 20 lip 2016, o 10:30

Witam wszystkich serdecznie!!!
Nazywam się Jakub i jestem początkującym graczem rozgrywek ASG. Airsoftem interesuję się już od około 2 lat jednak do tej pory nie byłem na żadnej normalnej strzelance. Mam nadzieję że tutaj się to zmieni :)

Pozdrawiam całą ekipę i do zobaczenia na strzelance!

Awatar użytkownika
defald

Post autor: defald » 23 sie 2016, o 22:36

Hej.. Jestem tu nowy w tym środowisku, ale zabawa w air soft jest nieziemska.
Mam nadzieje ze dowiem się od was o wiele więcej w tej dziedzinie niż z gogle.
Przez jakiś czas pożyczałem broń ale teraz mam już własną i kompletuje powoli szpej.

Awatar użytkownika
Anka_K
Ekipa: nie

Post autor: Anka_K » 31 sie 2016, o 09:47

Hej, jestem nowa na forum, przygodę z ASG dopiero zaczynam. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na strzelaniu. :)

Awatar użytkownika
aXon

Post autor: aXon » 8 wrz 2016, o 22:32

Siemanko Wszystkim!
Mam na imię Kamil. Trzydzieści parę lat i przyjechałem z Białegostoku.
Zainteresowania to tak no.. poezja, sztuka, teatr.. ;)

Chciałbym pozdrowić gorąco ekipę i wszystkich kompozyt'orów :)

aXon

Awatar użytkownika
Angello
Ekipa: DAGGER TEAM

Post autor: Angello » 8 wrz 2016, o 23:55

Witam serdecznie wszystkie nowe osoby, które zarejestrowały się tu po mnie i mają na tyle kultury, żeby się z nami przywitać Obrazek
Obrazek
"Lina pęka nie komandos"

Zobi

Post autor: Zobi » 15 wrz 2016, o 14:29

Siema,
Chcę przywitać wszystkich na forum. Airsoftem interesuję się od jakiegoś czasu ale dopiero teraz piszę na forum. Bardzo podoba mi się ten sport i mam nadzieję, że prezedemną dużo zabawy.

K4inPL

Post autor: K4inPL » 5 paź 2016, o 00:14

Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem Kacper, mam 19 lat, o ASG usłyszałem już parę lat temu i od tamtej pory chciałem coś zrobić w tym kierunku. Teraz uznałem że koniec z wymówkami i poczyniłem pierwsze kroki, a co za tym idzie przyszedł czas na udzielenie się na forum. Z wielką chęcią pojeżdżę na strzelanki :D

Awatar użytkownika
marcinprzyb

Post autor: marcinprzyb » 5 lis 2016, o 01:58

Cześć,
Witam wszystkich - mam na imię Marcin, jestem z Ełku i mam 37 lat - jestem dopiero na początku swojej przygody z ASG, ale jestem wielkim pasjonatem wszystkiego co z tym związane - bardzo chciałbym dołączyć do jakiejś zorganizowanej grupy i wejść w to na poważnie. Do zobaczenia na strzelankach :)

ODPOWIEDZ