ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asterix
Ekipa: N.A.J.E.B.A. Squad
Kontakt:

Post autor: Asterix » 30 kwie 2014, o 23:15

Panowie, nie będę wskazywał palcami kto co i jak ale proszę, uzupełnijcie swoje profile o własne zdjęcia. Zapis w regulaminie jest jasny. Każdy ma być rozpoznawalny.
Dwa avatary zostały usunięte.
Pozdro.
Obrazek

Awatar użytkownika
Koshi
Ekipa: GRYF

Re: Avatary.

Post autor: Koshi » 11 maja 2014, o 04:39

Aster bacznym okiem obserwuję że nie każdy się stosuje do prośby, jestem oburzony, wnioskuję o jakieś sankcje albo referendum

Awatar użytkownika
Lock
Ekipa: S.CORPS
Kontakt:

Post autor: Lock » 1 cze 2017, o 16:21

Witam, mam prośbę coby wrzucić avatary na których widać twarz. Nie zmuszajcie mnie, żebym poszczuł Shaderkiem albo Faustem, bo Wam karne kutasy poustawiają jak to już kiedyś miało miejsce.
Pozdrawiam :twisted:

Awatar użytkownika
Zeus
Ekipa: MSOT Gray Wolves
Kontakt:

Post autor: Zeus » 1 cze 2017, o 17:43

Nie wiem czy kogoś bolą te karne kutasy na tyle żeby im się chciało avatar zmieniać. Gdyby moderacji chciało się skorzystać z uprawnień to by zgrupowali ludzi bez avatarów i wyłączyli możliwość pisania postów albo czytania części forum. Cale szczęście, że administracja/moderacja ma na celu jedynie podtrzymywanie przy życiu tego forum, a nie jego rozwój także myślę, że wszyscy niezainteresowani regulaminem mogą spać spokojnie. Pozdrawiam serdecznie całe PSA.
Semper Fi - Do or die!

Awatar użytkownika
Faust
Ekipa: Drużyna Króla Astera

Post autor: Faust » 1 cze 2017, o 18:06

Sukcesywnie co jakis czas robie czystki użytkownikow nie udzielajacych się, zwiększając coraz poprzeczkę. A dla osób które nie mają avatara zazwyczaj był ban. Aczkolwiek masz rację i niedługo będą też usuwane konta :)
Komórka: 517695834
Facebook: Faust Galadonel (https://www.facebook.com/faust.galadonel)

ODPOWIEDZ