Strona 1 z 1

Avatary.

: 30 kwie 2014, o 23:15
autor: Asterix
Panowie, nie będę wskazywał palcami kto co i jak ale proszę, uzupełnijcie swoje profile o własne zdjęcia. Zapis w regulaminie jest jasny. Każdy ma być rozpoznawalny.
Dwa avatary zostały usunięte.
Pozdro.

Re: Avatary.

: 11 maja 2014, o 04:39
autor: Koshi
Aster bacznym okiem obserwuję że nie każdy się stosuje do prośby, jestem oburzony, wnioskuję o jakieś sankcje albo referendum

Re: Avatary.

: 1 cze 2017, o 16:21
autor: Lock
Witam, mam prośbę coby wrzucić avatary na których widać twarz. Nie zmuszajcie mnie, żebym poszczuł Shaderkiem albo Faustem, bo Wam karne kutasy poustawiają jak to już kiedyś miało miejsce.
Pozdrawiam :twisted:

Re: Avatary.

: 1 cze 2017, o 17:43
autor: Zeus
Nie wiem czy kogoś bolą te karne kutasy na tyle żeby im się chciało avatar zmieniać. Gdyby moderacji chciało się skorzystać z uprawnień to by zgrupowali ludzi bez avatarów i wyłączyli możliwość pisania postów albo czytania części forum. Cale szczęście, że administracja/moderacja ma na celu jedynie podtrzymywanie przy życiu tego forum, a nie jego rozwój także myślę, że wszyscy niezainteresowani regulaminem mogą spać spokojnie. Pozdrawiam serdecznie całe PSA.

Re: Avatary.

: 1 cze 2017, o 18:06
autor: Faust
Sukcesywnie co jakis czas robie czystki użytkownikow nie udzielajacych się, zwiększając coraz poprzeczkę. A dla osób które nie mają avatara zazwyczaj był ban. Aczkolwiek masz rację i niedługo będą też usuwane konta :)

Re: Avatary.

: 13 sie 2019, o 14:45
autor: kharry78
che che